بازرگانی کیل
خانه / شیلنگ صنعتی لاستیکی / شیلنگ صنعتی لاستیکی | مرکز فروش شیلنگ در ایران

شیلنگ صنعتی لاستیکی | مرکز فروش شیلنگ در ایران

شیلنگ صنعتی لاستیکی را شرکت های مختلفی در ایران تولید می کنند. از این گونه شیلنگ نوع خارجی آن هم در بازار موجود می باشد. از مرکز فروش شیلنگ در ایران، می توان به آسانی هر گونه شیلنگی را که خواسته باشید، با کیفیت ها، سایزها و رنگ های متفاوتی، خریداری نمایید. این گونه از محصول، از کارایی بالایی در موارد متنوعی برخوردار می باشد. مصرف شیلنگ در کشورمان، بالا است و برخی از شرکت های تولید کننده این گونه از کالا را حتی به کشورهای گوناگون دیگر نیز صادر می کنند. 

شیلنگ صنعتی لاستیکی | مرکز فروش شیلنگ در ایران

تولیدکننده انواع شیلنگ های صنعتی

تولیدکننده انواع شیلنگ های صنعتیتولید کننده انواع شیلنگ های صنعتی، این محصول را از مواد اولیه مختلفی تولید می نماید. در کل می شود گفت که شیلنگ ها از جنس های متفاوتی تولید شده اند که عبارتند از:

 • شیلنگ پلاستیکی 
 • شیلنگ پی وی سی 
 • شیلنگ فنری 
 • شیلنگ فلزی 
 • و غیره 

هر یک از این شیلنگ ها را شرکت های تولیدی، برای کاری تولید کرده اند. صنایع مختلفی در ایران وجود دارند که از شیلنگ ها استفاده های متفاوتی می نمایند. در این میان برخی برای تمیز کاری ماشین آلات و برخی دیگر برای روغن کاری محصولات شان، از شیلنگ ها استفاده می نمایند. به همین دلیل است که در بازار شیلنگ ها انواع مختلفی دارند. 

مشخصات شیلنگ های صنعتی لاستیکی

مشخصات شیلنگ های صنعتی لاستیکیشیلنگ های صنعتی لاستیکی را در کل می شود به دو نوع شیلنگ پنوماتیک و شیلنگ هیدرولیک تقسیم بندی نمود. در کنار این، صنایع گوناگون از کالاهایی که به شیلنگ فشار قوی، متوسط و ضعیف بخش بندی شده اند هم کار می گیرند. هر کدام از صنایع از یک نوع شیلنگ استفاده می نمایند که این بستگی به نوع کار دارد. 

روی هم رفته باید گفت که شیلنگ های صنعتی لاستیکی را از جنس های خوبی تولید می نمایند. به دلیل این که کار در این بخش سنگین تر است و نیاز است محصولی استفاده گردد که از عمر طولانی ای برخوردار بوده و در همین حال در برابر کشش، سایش روی زمین، حرارت و برودت مقاومت بالایی از خود نشان دهند. 

در بازار خرید و فروش این گونه از کالا، به راحتی می توانید از نزدیک شیلنگ های صنعتی را مشاهده کنید. در این بازارها انواع شیلنگ لاستیکی موجود اتس. کارخانه شیلنگ سازی برای این که بتواند محصولات خود را به خوبی عرضه نماید، شیلنگ ها را وارد بازار می نماید. از این بازارها همچنین می شود قیمت شیلنگ لاستیکی را به دست آورد. 

برخی از مالکان صنایع نیز، خرید عمده شیلنگ را از همین مراکز خرید و فروش انجام می دهند. شما نیز برای تهیه چنین شیلنگ هایی می توانید، به نزدیک ترین بازار سر بزنید. 

کاربرد انواع شیلنگ صنعتی لاستیکی

کاربرد انواع شیلنگ صنعتی لاستیکیشیلنگ های صنعتی لاستیکی که از جنس های خوبی تولید شده اند و در همین حال عایق بندی نیز گردیده اند، موارد استفاده شان گوناگون می باشد. هر صنعتی به نحوی از این کالا استفاده می نماید. برای نمونه شیلنگ کارواش صنعتی را برای شستشوی ماشین ها بکار می گیرند که بایستی از مقاومت بالایی در برابر کشش مداوم برخوردار باشد. 

در هر صورت اگر می خواهید شیلنگ لاستیکی مقاومی را برای صنایع گوناگون تهیه کنید، نیاز است که به فروشگاه های معتبر سر بزنید. در این فروشگاه ها هم می توانید قیمت انواع شیلنگ را به دست آورید و همین این که بهترین نوع شیلنگ صنعتی را تهیه کنید. در این خصوص شرکت های متفاوتی وجود دارند. اما کاربرد این گونه از شیلنگ این ها است: 

 • استفاده در تونل سازی 
 • استفاده در معادن زغال سنگ 
 • استفاده در جوشکاری
 • بکارگیری از شیلنگ های صنعتی در صنایع نفت و پتروشیمی 
 • و سایر موارد 

موارد استفاده از شیلنگ های لاستیکی در صنعت

موارد استفاده از شیلنگ های لاستیکی در صنعتموارد استفاده از شیلنگ های لاستیکی در صنعت را همان گونه که برای تان در بالا شرح دادیم، متفاوت می باشد. شما می توانید انواع شیلنگ صنعتی و دیگر مایعات را از فروشگاه های متعددی خریداری نمایید و طبق نیازی که دارید، از آن ها بهره ببرید. باید به یاد داشته باشید که در بازار در مدل های متفاوتی شیلنگ ها عرضه می شوند. 

با در نظر داشت نوع شیلنگ، می توان آن را در صنعت خاصی به کار برد. شیلنگ هایی که در صنایع استفاده می شوند، به دلیل کارهای سنگین، نیاز به جنس های محکمی دارند. به همین دلیل است که کارخانه تولید این محصول، آن را از بهترین متریال ساخته و روانه بازار خرید و فروش می کند تا در اختیار مصرف کنندگان اصلی قرار بگیرد. 

از طرف دیگر، این گونه از شیلنگ ها را شرکت های مختلفی از خارج کشور هم وارد بازار می نمایند. با سر زدن به مراکز گوناگون و فروشگاه های متعدد، به آسانی می توانید شیلنگ هایی را که از خارج وارد گردیده اند مشاهده کنید و سپس اگر نیاز داشتید و دیدید که مقاوم هستند و در همین حال مقرون به صرفه می باشند، خریداری نمایید. 

واردات شیلنگ خارجی صنعتی را شرکت های مختلفی انجام می دهند. هر کدام از این محصولات دارای خواص و کیفیت های خود می باشند. 

فروش شیلنگ های رادیاتور و کم فشار

فروش شیلنگ های رادیاتور و کم فشارفروش شیلنگ های رادیاتور و کم فشار را مراجع گوناگونی هستند که انجام می دهند. در این زمینه شرکت های تولید کننده و بازرگانی، در راس فروشندگان قرار دارند. آنان در کار تولید و وارد کردن عمده محصول هستند و به همین طریق نیز کالا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. این شرکت ها بهترین برندهای شیلنگ را در به فروش می رسانند. 

اگر می خواهید از قیمت عمده شیلنگ در بازار مطلع گردید و یا این که قصد خرید آن را دارید، به شرکت های تولیدی و یا وارداتی مراجعه کنید. این گونه خواهید توانست هم کالای بهتری را به دست آورید و هم این که از تخفیف های ویژه ای که فروشنگان در نظر می گیرند، بهره مند گردید. در هر صورت فروش عمده به سود مشتریان تمام می شود. 

در کنار این، فروش جزئی این گونه از محصولات را فروشگاه های متعددی هستند که در سطح شهر و سایت های گوناگون اینترنتی انجام می دهند. شما به هر طریقی که راحت تر هستید، می توانید شیلنگ های رادیاتور و کم فشار را خریداری کرده و از آن استفاده نمایید. این گونه از شیلنگ ها در ابعاد و رنگ های متنوعی به فروش گذاشته می شود. 

در هر صورت، فروش را کارخانه های تولید انواع شیلنگ، به طرق گوناگونی انجام می دهند که این باعث گردیده تا خریدار، زیاد برای تهیه محصول، سرگردان نشود. 

معرفی انواع مدل های شیلنگ های صنعتی

معرفی انواع مدل های شیلنگ های صنعتیشیلنگ هایی که در صنایع به کار برده می شوند، بر اساس نوع صنعت فرق می کنند. هر کدام از صنایع نظیر ساختمان سازی، معادن، پتروشیمی، مواد غذایی و غیره از یک نوع شیلنگ برای پیشبرد امور کاری خود استفاده می کنند. در این جا بایستی گفت که شیلنگ های صنعتی تنوع زیادی دارند که می شود به شیلنگ بنزینی و نخ دار اشاره کرد. 

آنچه مشهود است، این می باشد که بکار گیری از شیلنگ ها در صنایع گوناگون، باعث می گردد که کار به خوبی بسیار سریع تر انجام شود. در صنایع مختلف از شیلنگ برای انتقال آب، گاز، نفت و سایر مواد شیمیایی استفاده می نمایند. پس نیاز است که این گونه از محصولات از کیفیت بالایی برخوردار باشند. 

اگر می خواهید که بیشتر با شیلنگ های صنعتی و مدل های متفاوت آن آشنا شوید، بهتر است به مراکزی سر بزنید که در آن فروش شیلنگ صنعتی صورت می گیرد. از این مراکز به راحتی خواهید توانست که با شیلنگ های گوناگون آشنایی حاصل نمایید و در همین حال نوع مورد نظر خودتان را هم از فروشندگان تهیه نمایید. 

لیست قیمت شیلنگ های صنعتی در بازار

لیست قیمت شیلنگ های صنعتی در بازارلیست قیمت شیلنگ های صنعتی در بازار را می شود از راه های متفاوتی تهیه کرد. در این زمینه بهترین گزینه این است که به باز دید از سایت های اینترنتی گوناگونی بپردازید. در این سایت ها، قیمت های محصولات درج گردیده و خریدار به آسانی می تواند تصمیم به خریدن کالا نماید. 

در همین حال باید به این نکته اشاره کرد که قیمت شیلنگ های صنعتی بر اساس یک سری از فاکتورها تعیین می شود. هر کدام از شرکت های تولید کننده، این محصول را بر پایه این موارد، تعیین قیمت می نمایند: 

 • نوع مواد اولیه بکار رفته در ساخت شیلنگ 
 • کیفیت شیلنگ صنعتی 
 • طرح و موارد استفاده از کالا 
 • نوع خرید مشتری 
 • و … 

مرکز خرید انواع شیلنگ لاستیکی صنعتی

مرکز خرید انواع شیلنگ لاستیکی صنعتیاز مرکز خرید انواع شیلنگ لاستیکی صنعتی می توان بهترین و مرغوب ترین نوع آن را تهیه کرد. 

در همین حال در این مراکز، شیلنگ ایرانی و خارجی به فروش گذاشته می شود. اگر قصد دارید که برندهای معتبر داخلی و خارجی را بخرید، پس توصیه می نماییم که به مراکز معتبر در شهر خودتان مراجعه نمایید. در این مراکز به سادگی خواهید توانست آن گونه از برندی را که نیاز دارید به دست آورید و از آن در امور مختلفی کار بگیرید. 

مراکز خرید، شیلنگ ها را در مدل های متفاوتی ارائه می دهند. این مراکز، فروشندگان زیادی دارند که انواع شیلنگ صنعتی را با کیفیت ها و قیمت های گوناگون ارائه می نمایند. 

فروشنده انواع شیلنگ های هیدرولیک و پنوماتیک

فروشنده انواع شیلنگ های هیدرولیک و پنوماتیکفروشنده انواع شیلنگ های هیدرولیک و پنوماتیک، این محصول را به صورت عمده و جزئی در دسترس مشتریان خود می گذارد. اگر می خواهید مرغوب ترین شیلنگ ها را تهیه نمایید، بایستی به فروشندگانی که از اعتبار ویژه ای در بازار برخوردار می باشند، سر بزنید. 

این فروشندگان را می شود در هر جایی که ساکن هستیم، پیدا نماییم. آنان قابل اعتماد می باشند و شیلنگ هایی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. از آن ها همچنین می شود که با قیمت های خوب و ارزانی محصولات را تهیه کرد. 

خرید انواع شیلنگ آب و سایر شیلنگ های صنایع مختلف دیگر را هم این فروشندگان عرضه می کنند. 

ویژگی های شیلنگ های لاستیکی در صنعت خودرو

ویژگی های شیلنگ های لاستیکی در صنعت خودرودر جاهای مختلفی از خودروها، شیلنگ ها کاربرد دارند. انتقال بنزین از باک به موتور، انتقال آب از مخزن به رادیاتور، انتقال روغن به سراسر ماشین و غیره. همچنین حتی برای سیم کشی نیز از شیلنگ های مخصوصی استفاده می نمایند. در کل باید گفت که شیلنگ، کاربرد زیادی در صنعت خودرو سازی دارد. 

در خودرو ها هم شیلنگ های متفاوتی بکار گرفته می شود که هر کدام شان خواص و مزیت های خاص خود را دارا می باشند. شما می توانید با سر زدن به مراکزی که لوازم یدکی ماشین را عرضه می کنند، بهتر از انواع مختلف شیلنگ های لاستیکی مطلع گردید. 

شیلنگ های لاستیکی در صنعت خودروسازی، باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد که در هنگام حرکت و سفر بریده و یا نسوزد. در بازار خرید و فروش می توان انواع شیلنگ را پیدا کرد که در صنایع خودرو سازی به کار برده می شوند. 

بازار فروش انواع شیلنگ های صنعتی وارداتی

بازار فروش انواع شیلنگ های صنعتی وارداتیاز بازار فروش انواع شیلنگ های صنعتی وارداتی، می توان محصولاتی را تهیه کرد که از کیفیت های متفاوتی برخوردار می باشند. هر کدام از محصولاتی که وارد کشور می گردد، شرکت های گوناگونی آن را وارد می نمایند. پس می توان گفت که برندهای شان فرق می کند و مواد اولیه ای هم که در تولید آن بکار رفته، متفاوت است. 

در بازار فروش شیلنگ های صنعتی ای که از خارج وارد می گردد هم تفاوت هایی به چشم می خورد. اگر قصد خرید بهترین نوع شیلنگ های صنعتی را دارید، توصیه ما به شما این است که حتماً به فروشگاه هایی مراجعه کنید که در آن بهترین برندها را ارائه می دهند. 

البته باید گفت که فروش این محصول، از جانب سایت ها و فروشگاه های آنلاین گوناگونی هم صورت می گیرد. شما می توانید انواع شیلنگ کشاورزی را هم از این طریق تهیه نمایید و اموری که بدان نیاز دارید، بکار بگیرید. 

بهترین برندهای شیلنگ صنعتی در بازار

بهترین برندهای شیلنگ صنعتی در بازاربهترین برندهای شیلنگ صنعتی در بازار، محصولاتی را توزیع و پخش می نمایند که دارای کیفیت بالایی هستند و در همین حال، مقاومت زیادی در برابر انواع موانع دارند. 

برندهای شیلنگ سازی، برای صنایع گوناگونی محصول خود را تولید می نمایند. آن ها از بهترین متریال برای ساخت و تولید کار می گیرند و به همین دلیل است که اجناس شان به خوبی در بازار به فروش می رود. بیشتر آن ها از طریق سایت ها و یا نمایندگی هایی که در گوشه و کنار کشور دارند، اقدام به فروش کالاهای خود می نمایند. 

با مراجعه به نمایندگی های و یا سامانه های اینترنتی رسمی این برندها، می توان مرغوب ترین شیلنگ صنعتی را به هر میزانی که نیاز است، سفارش داد. 

برندهای معتبر و مطرح در شیلنگ سازی صنعتی، محصولات شان در بازار به راحتی پیدا می شود. شما در هر جای ایران که باشید، می توانید اقدام به خرید شینگ های بهترین برندها نمایید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
رضا محمدی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120696963
whatsapp icon واتس اپ: 09120696963
instagram icon اینستاگرام: ya_ali_madad_5597
email icon پست الکترونیکی: reza.arbosara@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید