بازرگانی کیل
خانه / شیلنگ فشار قوی / شیلنگ فشار قوی قیمت | بازار فروش انواع شیلنگ های باد

شیلنگ فشار قوی قیمت | بازار فروش انواع شیلنگ های باد

یکی از ابزار های پر کاربرد در صنایع مختلف، انواع شیلنگ فشار قوی می باشد. از این ابزار و وسایل در کار های گوناگونی مانند کشاورزی، باغداری، معدن، معماری و ساختمان سازی، آتش نشانی و …  استفاده می گردد. طراحی و ساخت این شیلنگ ها به گونه ای است که می توانند حجم زیادی از مایعات و سیالات را در مدت زمان کوتاهی با فشار زیاد از خود عبور دهند. یکی از انواع آنها، شیلنگ های باد هستند. شما در بازار های پخش و فروش این محصولات می توانید علاوه بر خرید شیلنگ فشار قوی قیمت آن ها را نیز استعلام نمایید.

شیلنگ فشار قوی قیمت | بازار فروش انواع شیلنگ های باد

تولید بهترین شیلنگ های فشار قوی در کشور

تولید بهترین شیلنگ های فشار قوی در کشوردر چند سال گذشته مهندسان، تولید کنندگان و صنعت گران کشور ما، توانستند بهترین و با کیفیت ترین مدل های شیلنگ های فشار قوی را تولید کرده و به بازار های مصرف داخلی و خارجی ارائه دهند. این محصولات ایرانی، علاوه بر داشتن مرغوبیت مطلوب، از قیمت های مناسبی نیز برخوردار می باشند.
مهم ترین ویژگی شیلنگ فشار قوی این است که، مقدار بسیار زیادی از مایع یا گاز را می تواند در مدت کمی، با سرعت زیاد از خود عبور دهد. علت آن هم ظرفیت بالا و فشاری است که در هنگام انتقال مواد به آنها  وارد می نماید. به همین دلیل برای انجام اموری مثل آبیاری زمین های کشاورزی وسیع خیلی مفید هستند.

اگر می خواهید نمونه های شیلنگ فشار قوی ساخت ایران را خریداری نمایید، یا از آخرین قیمت آنها در بازار های داخلی مطلع گردید، هم می توانید به سراغ مراکز عرضه کننده این دست محصولات بروید، هم به جستجو کردن در سایت های اینترنتی مربوطه بپردازید.
خرید این ابزار از موسسات و مراکز رسمی پخش و فروش شیلنگ فشار قوی از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر است. چرا که این شرکت ها محصول را از تولید به مصرف عرضه می نمایند.

معرفی انواع محصولات شیلنگ فشار قوی

معرفی انواع محصولات شیلنگ فشار قویشیلنگ های فشار قوی مدل و انواع گوناگونی دارند. این محصولات از نظر برند و شرکت سازنده متفاوت بوده و هر یک با توجه به این فاکتور و درجه مرغوبیتشان قیمت گذاری می گردند. به طور کلی، انواع آن ها را از نظر نوع اتصالات می توان به چند دسته تقسیم کرد. از جمله:

 • شیلنگ های پنوماتیک
 • شیلنگ های هیدرولیک

دسته بندی دیگر نوع استفاده و کاربرد آنهاست:

 • شیلنگ فشار قوی کارواش
 • شیلنگ فشار قوی کمپرسور ( شیلنگ باد)
 • شیلنگ فشار قوی آبیاری

همچنین گروه بندی دیگری از نظر جنس این ابزار می توان در نظر گرفت:

 • شیلنگ سیمی
 • شیلنگ فنری
 • شیلنگ برزنتی
 • شیلنگ پارچه ای
 • شیلنگ پلاستیکی

اگر می خواهید با انواع گوناگون این وسایل و خصوصیات هر یک آشنا گردید و نیز موارد کاربرد آن ها را بدانید، بهترین کار این است که به جستجو کردن در سایت های اینترنتی بپردازید.

بهترین برندهای شیلنگ فشار قوی در بازار

بهترین برندهای شیلنگ فشار قوی در بازارشیلنگ های فشار قوی، توسط شرکت های متعددی در داخل و خارج از کشور ساخته می شوند و با برند و مارک های متعددی به بازار وارد می گردند. هر یک از آن ها مدل ها و ویژگی های خاص خود را دارند و درجه کیفیتشان با هم متفاوت است.
اگر می خواهید بهترین و مرغوب ترین برندهای  سازنده و ارائه دهنده این تولیدات را بشناسید، راه کار های مختلفی برای این کار وجود دارد.

 1. مراجعه کردن به یکی از شعب نمایندگی های عرضه انواع شیلنگ فشار قوی و راهنمایی خواستن از عرضه کنندگان آن ها
 2. مشورت کردن با اهل فن و افرا با تجربه در زمینه این محصولات
 3. جستجو کردن در وب سایت های ارائه این وسایل و مطالعه اطلاعات مربوط به هر برند، بررسی و مقایسه آن ها با یکدیگر

برای سفارش و خرید این محصولات نیز، باید به شرکت های معتبر پخش کننده آن ها در سرتاسر کشور مراجعه کنید. اگر دسترسی به این مراکز برای شما مشکل است، می توانید با تلفن های بخش پشتیبانی آنها برای ارائه درخواست های خود تماس حاصل نمایید.
همچنین از طریق بازار های مجازی در اینترنت نیز، از هر جای این کشور و یا دنیا که باشید، بدون هیچ گونه محدودیتی می توانید هر نوع شیلنگی را که می خواهید خریداری نمایید.

بیشترین کاربرد انواع شیلنگ فشار قوی

بیشترین کاربرد انواع شیلنگ فشار قویاز شیلنگ های فشار قوی در بسیاری کار ها استفاده می گردد. یک نمونه از بیشترین کاربرد های آنها، استفاده به عنوان شیلنگ باد است. اما شیلنگ باد به چه معنی است و به چه کاری می آید؟

از این نوع شیلنگ ها برای انتقال دادن گازها با فشار بالا استفاده می شود. نام دیگر آن ها شیلنگ نخی یا کمپرسوری است. موارد استفاده شیلنگ باد در در کمپرسور های بادی، دریل بادی، فرز بادی، پیستوله و بکس بادی، پیکور و … است.
جنس ساخت و تولید این شیلنگ ها از نخ می باشد، مانند شیلنگ هایی که در تلمبه ها مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت استفاده نادرست ممکن است سطح آن ها رشته رشته و خراب گردد. انواع شیلنگ با پنوماتیک  را می توانید از مراکز اصلی پخش آن ها تهیه کنید.
برای اطلاع از آخرین قیمت شیلنگ باد پنوماتیک در بازار های داخلی کشور، می توانید با این مراکز تماس برقرار سازید و یا به آنها مراجعه نمایید.

قیمت روز انواع شیلنگ های فشار قوی

قیمت روز انواع شیلنگ های فشار قوینرخ شیلنگ های فشار قوی در بازار های داخلی کشور و سطح دنیا، متغیر است، بخصوص در کشور ما که وضعیت بازار و قیمت ها هر روز دچار نوسان و تغییرات عمده می گردد، باید بهای فروش اجناس را روز به روز و لحظه به لحظه پیگیری کرد.
در چنین شرایط نابسامان و بی ثباتی، بهترین و مطمئن ترین مرجع برای دست یابی به آخرین اخبار و اطلاعات در مورد هر کالا، بستر فضای مجازی و اینترنت است. پس برای اینکه از قیمت روز انواع شیلنگ فشار قوی مطلع گردید، بهتر است سرچی در سایت های مربوطه انجام دهید.
راه دیگری که برای دست یابی به این آمار و استعلام قیمت این محصولات وجود دارد این است که، با نمایندگان رسمی توزیع آنها در کشور تماس بگیرید. مطمئنا این مراکز به صرفه ترین نرخ را به شما ارائه خواهند داد. چرا که واسطه ای مستقیم میان تولید کننده و مصرف کننده می باشند و کالا را به قیمت درب کارخانه به فروش می رسانند.

فروشنده شیلنگ های فشار قوی هیدرولیکی و پنوماتیک

فروشنده شیلنگ های فشار قوی هیدرولیکی و پنوماتیکشیلنگ های هیدرولیکی و پنوماتیکی فشار قوی، در سیستم ساخت و طراحی، نوع عملکرد، موارد استفاده و بست ها اتصالات با یکدیگر متفاوت هستند. همچنین جنس و مواد اولیه بکار رفته در تولید آن ها متفاوت است.
موسسات و شرکت های فروشنده شیلنگ های فشار قوی هیدرولیکی و پنوماتیک، مدل ها و انواع شیلنگ پنوماتیک و هیدرولیک را به صورت کلی و یا جزئی، در هر حجم، تعداد و اندازه و متراژی که بخواهید به شما عرضه می نمایند.
مراکز پخش و نمایندگی های سطح کشور، به ارائه و فروش شیلنگ پنوماتیک و هیدرولیک در سطح گسترده و انبوه می پردازند، در این مراکز می توانید از قیمت شیلنگ پنوماتیک مطلع گردید، مدل های مختلف ساخته شده از آن را ببینید، نوع کاربرد و مصارف آن ها را بررسی کنید و برای سفارش و خرید شیلنگ پنوماتیک فشار قوی اقدام نمایید.

فروش عمده انواع شیلنگ های صنعتی

فروش عمده انواع شیلنگ های صنعتیشرکت ها و فروشگاه های عمده و بزرگ انواع شیلنگ های صنعتی را به صورت انبوه و گسترده در سطح کشور و تمام استان ها توزیع کرده و با قیمت های مناسب به فروش می رسانند. مخصوصا اگر مشتریان کالا را به شکل کلی سفارش دهند، به آن ها تخفیف های فوق العاده ای تعلق می گیرد.
برای آگاهی از قیمت شیلنگ فشار قوی و ثبت سفارش و خرید آنها، می توانید به یکی از شعب فعال این شرکت ها، در هر یک از شهرستان ها مراجعه نمایید. همچنین واحد های پشتیبانی، به صورت شبانه روزی از طریق تماس تلفنی، پاسخگوی همه هم میهنان عزیز می باشند.
برای دریافت هر نوع راهنمایی، آموزش و در میان گذاشتن سوالات و مشکلات مربوط به این ابزار، می توانید با آن ها تماس بگیرید و یا از طریق پل های ارتباطی در فضای مجازی، با این واحد ها ارتباط برقرار سازید.

بازار فروش انواع شیلنگ های باد فشار قوی

بازار فروش انواع شیلنگ های باد فشار قوینبض بازار فروش هر یک از انواع و اقسام شیلنگ های باد فشار قوی در داخل کشور در دست نمایندگی های مجاز و رسمی پخش آن ها است و این مراکز هستند که قیمت ها و نرخ های این وسایل را تعیین می کنند. البته وجود هر واسطه در امر خرید و فروش باعث می شود که بهای محصولات چند درصد افزایش پیدا کند.
با خرید مستقیم از فروشندگان اصلی، دست این واسطه ها و دلالان را از معاملات خود کوتاه کنید، تا سود و ارزش افزوده کمتری برای هر کالا بپردازید. برای انجام این کار، هم می توانید به صورت حضوری اقدام کنید و هم به صورت غیر حضوری و اینترنتی.
با بکار گیری سایت های اینترنتی می توانید به آخرین اطلاعات در مورد مدل ها و قیمت این محصولات دست پیدا کنید. از جمله می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

 • انواع شیلنگ آبیاری و قیمت شیلنگ آبیاری
 • انواع شیلنگ کارواش و قیمت شیلنگ کارواش
 • قیمت شیلنگ فنری
 • قیمت شیلنگ سیمی

همچنین، امکان ثبت سفارش و خرید از راه دور نیز برایتان وجود خواهد داشت. کالای سفارش داده شده توسط شرکت پخش کننده با ماشین حمل و نقل بار برای شما به هر آدرسی که بخواهید ارسال می گردد و شما به راحتی آن را تحویل می گیرید.

واردات انواع شیلنگ های فشار قوی

واردات انواع شیلنگ های فشار قوی شرکت های تجاری فعال در کشور، در زمینه واردات انواع مختلف و گوناگون شیلنگ های فشار قوی، به طور گسترده ای عمل می کنند. این شرکت ها با برقراری ارتباط با سازندگان و تولید کنندگان خارجی، محصولات مرغوب و با کیفیت ساخته شده در این کشور ها را، به طور انبوه از آن ها خریداری می کنند و از طریق گمرک وارد مرزهای ایران می نمایند.
سپس با همکاری نمایندگی های معتبر، آن ها را در سطح بازار های داخی پخش و توزیع می کنند. تجار ایرانی برای اینکه بتوانند این محصولات را بخرند، باید ارز های خارجی و دلار بپردازند. این روزها قیمت دلار در کشور ما به صورت لحظه ای تغییر می کند و هر روز نرخ آن افزایش می یابد.
همین امر باعث می شود که وارد کنندگان هزینه های بسیار زیادی برای تهیه این وسایل بپردازند و آن ها را با قیمت چند برابر به فروش برسانند. اما همچنان خرید محصولات وارداتی از پخش کنندگان اصلی آن ها، بسیار به صرفه تر است.

عرضه انواع شیلنگ هیدرولیک و ترموپلاستیک

عرضه انواع شیلنگ هیدرولیک و ترموپلاستیکانواع شیلنگ های هیدرولیک و ترموپلاستیک را می توانید از موسسات عرضه کننده آن ها به شکل کلی یا جزئی خریداری کنید. همچنین، افرادی که قصد خرید انبوه این ابزار و فروش آن ها در سطح کشور را دارند، می توانند مستقیما به سراغ تولید کننده و سازنده محصول بروند. به این ترتیب آن را با قیمت تولیدی و درب کارخانه خریداری خواهند کرد که اقتصادی ترین نوع معامله می باشد.
معمولا مدیران شرکت های پخش و نمایندگان فروش محصولات، از این روش برای تهیه بار مورد نیازشان استفاده می کنند تا کمترین قیمت را بپردازند. سپس آن را با سود کمی در اختیار خرده فروشان می گذارند. صاحبان فروشگاه های عرضه این دست محصولات نیز، بعد از خرید آن ها از کلی فروشان، چند درصد سود دیگر به قیمت می افزایند و آن را به صورت جزئی به مشتریان خرده پای خویش می فروشند.
همواره در بازار های خرید و فروش و چرخه معاملات، یک محصول تا به دست مصرف کننده برسد، بین چندین واسطه رد و بدل می گردد، همین امر سبب می شود که بهای نهایی آن چند برابر زمان خرید از درب کارخانه باشد. این مسئله هم برای تولید کننده و هم مصرف کننده ناگوار است و به ضرر هر دوی آنهاست. پس باید سعی کنیم این دلالان را از بازار حذف نماییم.

شرکت پخش شیلنگ های فشار قوی در کشور

شرکت پخش شیلنگ های فشار قوی در کشوربرای اینکه شیلنگ های فشار قوی را با کمترین و به صرفه ترین نرخ خریداری کنید، یک راه این است که مستقیم و بدون هیچ واسطه ای آن را از سازنده محصول بخرید. اما این امر زمانی ممکن است که شما بخواهید محصول را در حجم بالا و خیلی زیادی تهیه کنید که مختص پخش کنندگان آن است.
اما در حالت کلی، خرید کالا از شرکت های پخش موجود در سرتاسر کشور نیز صرفه اقتصادی خیلی بالایی دارد. این شرکت ها به دلیل اینکه جنس را از تولید به مصرف عرضه می کنند، سود زیادی برای فروش نمی گیرند. پس مصرف کنندگان بهتر است کالا را از این مراکز تهیه نمایند.

بررسی خرید شیلنگ فشار قوی هیدرولیک

بررسی خرید شیلنگ فشار قوی هیدرولیکشاید نیاز داشته باشید که مدل های مختلف موجود از شیلنگ های فشار قوی هیدرولیک را مورد بررسی قرار دهید، تا بهترین و کاربردی ترین نوع آن را برای خرید انتخاب نمایید. برای انجام این کار، بهتر است به سراغ فروشندگان و عرضه کنندگان این محصولات بروید.
چرا که آن ها بیشترین سر و کار را با کالا دارند، آن را به مشتریان عرضه می کنند، از میزان تقاضا و فروش هر یک با خبرند و خوب می دانند که کدام مارک و برند و یا جنس شیلنگ فشار قوی برای نیاز شما بهتر است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
رضا محمدی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120696963
whatsapp icon واتس اپ: 09120696963
instagram icon اینستاگرام: ya_ali_madad_5597
email icon پست الکترونیکی: reza.arbosara@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت شیلنگ فشار قوی | خرید شیلنگ های هیدرولیک و پنوماتیک

شیلنگ ها در رابطه با انتقال آب و گاز کار را برای افراد بسیار راحت کرده اند. تولید شلنگ های فشار قوی تحوله اساسی را در نوع شلنگ به وجود آوردند. قیمت شیلنگ فشار

دیدگاهتان را بنویسید